Concurs

Concursul nostru ia momentan o pauza. Lucram la un nou concept al intrecerii, unde vom initia si clasamentul anual. In afara premiului lunar va pregatim si alte surprize. Multumim!

Concursul Lunii Iunie 2019


30/06/2019
22:00
Uganda - Egipt
0 - 2
21:45
Spania U21 - Germania U21
2 - 1
20:00
Fylkir R. - KA Akureyri
3 - 2
19:00
Madagascar - Nigeria
2 - 0
19:00
Haugesund - Valerenga
1 - 4
29/06/2019
23:00
Benin - Guinea-Bissau
0 - 0
22:00
Uruguay - Peru
0 - 0
20:00
Camerun - Ghana
0 - 0
19:00
Rosenborg - Kristiansund
1 - 0
17:30
Mauritania - Angola
0 - 0
28/06/2019
22:00
Venezuela - Argentina
0 - 2
21:45
Cork City - Derry City
1 - 4
20:00
Maroc - Coasta de Fildeş
1 - 0
27/06/2019
22:15
Breidablik K. - Fylkir R.
2 - 2
20:00
Senegal - Algeria
0 - 1
19:00
Germania U21 - România U21
4 - 2
26/06/2019
20:00
Uganda - Zimbabwe
1 - 1
20:00
Riga FC - Jelgava
0 - 1
17:30
Nigeria - Guineea
1 - 0
25/06/2019
23:00
Ghana - Benin
2 - 2
20:00
Camerun - Guinea-Bissau
2 - 0
20:00
AIK - IFK Norrkoping
0 - 2
24/06/2019
22:00
Franţa U21 - România U21
0 - 0
22:00
Croaţia U21 - Anglia U21
3 - 3
20:00
Tunisia - Angola
1 - 1
23/06/2019
22:00
Austria U21 - Germania U21
1 - 1
22:00
Danemarca U21 - Serbia U21
2 - 0
22:00
Columbia - Paraguay
1 - 0
22:00
Qatar - Argentina
0 - 2
20:00
Senegal - Tanzania
2 - 0
22/06/2019
22:00
Spania U21 - Polonia U21
5 - 0
22:00
Belgia U21 - Italia U21
1 - 3
22:00
Bolivia - Venezuela
1 - 3
20:00
IA Akranes - HK Kopavogs
0 - 2
19:00
Crvena Zvezda - CFR Cluj
1 - 1
21/06/2019
23:00
Egipt - Zimbabwe
1 - 0
22:00
Franţa U21 - Croaţia U21
1 - 0
19:30
Anglia U21 - România U21
2 - 4
20/06/2019
22:00
Germania U21 - Serbia U21
6 - 1
22:00
Dep.La Coruna - Mallorca
2 - 0
19:30
Danemarca U21 - Austria U21
3 - 1
19/06/2019
22:00
Italia U21 - Polonia U21
0 - 1
19:30
Spania U21 - Belgia U21
2 - 1
19:00
Ull./Kisa - Rosenborg
1 - 1
18/06/2019
22:15
Stjarnan G. - Breidablik
1 - 3
22:00
Anglia U21 - Franţa U21
1 - 2
19:30
România U21 - Croaţia U21
4 - 1
17/06/2019
21:15
Tunisia - Burundi
2 - 1
20:00
Orgryte - GAIS
1 - 0
19:30
Serbia U21 - Austria U21
0 - 2
16/06/2019
22:00
Paraguay - Qatar
2 - 2
22:00
Italia U21 - Spania U21
3 - 1
21:00
Algeria - Mali
3 - 2
20:00
Albacete - RCD Mallorca
1 - 0
19:30
Polonia U21 - Belgia U21
3 - 2
15/06/2019
22:00
Venezuela - Peru
0 - 0
22:00
Malaga - Dep.La Coruna
0 - 1
21:30
Trapani - Piacenza
2 - 0
20:00
Kenya - DR Congo
1 - 1
19:00
IA Akranes - KR Reykjavik
1 - 3
14/06/2019
22:15
Fylkir R. - Breidablik
4 - 3
21:45
Sligo R. - Cork City
1 - 1
18:45
FC Minsk - Neman G.
2 - 1
13/06/2019
22:15
Fram R. - Grotta
2 - 3
22:00
RCD Mallorca - Albacete
2 - 0
22:00
Egipt - Tanzania
1 - 0
12/06/2019
22:00
Dep.La Coruna - Malaga
4 - 2
19:30
Maroc - Gambia
0 - 1
18:00
Hermannstadt - U.Cluj
0 - 1
11/06/2019
21:45
Ungaria - Ţara Galilor
1 - 0
21:45
Islanda - Turcia
2 - 1
21:45
Croatia - Tunisia
1 - 2
10/06/2019
21:45
Bulgaria - Kosovo
2 - 3
21:45
Letonia - Slovenia
0 - 5
21:45
Spania - Suedia
3 - 0
09/06/2019
21:45
Portugalia - Olanda
1 - 0
21:00
SUA - Venezuela
0 - 3
19:30
Camerun - Zambia
2 - 1
18:00
U.Cluj - Hermannstadt
0 - 2
16:00
Elveţia - Anglia
0 - 0
08/06/2019
21:45
Belarus - Germania
0 - 2
21:45
Turcia - Franţa
2 - 0
21:45
Grecia - Italia
0 - 3
21:45
Sligo R. - St.Patrick's
1 - 1
19:00
Azerbaidjan - Ungaria
1 - 3
07/06/2019
21:45
Norvegia - Romania
2 - 2
21:45
Austria - Slovenia
1 - 0
21:45
Muntenegru - Kosovo
1 - 1
06/06/2019
21:45
Olanda - Anglia
1 - 1
19:00
Tromsdalen - Jerv
1 - 3
18:15
Iran - Siria
5 - 0
05/06/2019
23:15
Millonarios - America de Cali
1 - 2
21:45
Portugalia - Elveţia
3 - 1
20:30
Zimbabwe - Zambia
0 - 0
04/06/2019
22:00
Lugo - Tenerife
0 - 0
22:00
Zaragoza - Numancia
0 - 0
19:00
Karpaty L. - Volyn Lutsk
0 - 0
03/06/2019
22:00
Franţa U21 - Belgia U21
3 - 0
20:00
Istra 1961 - Sibenik
2 - 0
20:00
Nykoping - Forward
1 - 3
02/06/2019
22:00
Dijon - Lens
3 - 1
19:00
GFCO Ajaccio - Le Mans
0 - 2
18:30
Hermannstadt - Dun.Calarasi
2 - 1
18:00
Sturm Graz - Rapid V.
0 - 1
17:00
Aarau - Xamax
0 - 4
01/06/2019
22:00
Tottenham - Liverpool
0 - 2
21:00
Fenix - Rampla
3 - 1
21:00
CA Progreso - Defensor
0 - 3
19:00
Ostersunds - Sundsvall
1 - 1
17:00
Petrolul P. - Acad.Clinceni
2 - 3