Concurs

Concursul nostru ia momentan o pauza. Lucram la un nou concept al intrecerii, unde vom initia si clasamentul anual. In afara premiului lunar va pregatim si alte surprize. Multumim!

Concursul Lunii Iulie 2019


31/07/2019
21:45
Cukaricki - Molde
1 - 3
20:00
AIK - Maribor
2 - 1
20:00
Rosenborg - BATE B.
2 - 0
30/07/2019
21:30
Olympiacos - Plzen
4 - 0
21:00
Basel - PSV
2 - 1
20:00
Mac.Tel Aviv - CFR Cluj
2 - 2
29/07/2019
20:00
FCSB - Botosani
0 - 2
20:00
Aalborg - Silkeborg
3 - 1
19:00
C.Budejovice - Sparta P.
2 - 2
28/07/2019
22:00
AC Milan - Benfica
0 - 1
21:00
Viitorul - Hermannstadt
3 - 2
21:00
Dynamo K. - Shakhtar D.
2 - 1
21:00
Eupen - Antwerp
1 - 4
17:15
Arsenal - Lyon
1 - 2
27/07/2019
21:00
CFR Cluj - Dinamo B.
1 - 0
20:00
Servette - Sion
0 - 0
19:00
Ajax - PSV
2 - 0
19:00
Cercle Brugge - Standard
0 - 2
18:30
Horsens - FC Copenhaga
0 - 2
26/07/2019
21:45
Rapid V. - RB Salzburg
0 - 2
21:30
Genk - Kortrijk
2 - 1
21:00
Voluntari - Astra
1 - 2
25/07/2019
21:30
Gent - Viitorul
6 - 3
20:00
Alashkert - FCSB
0 - 3
19:55
Honved - Univ.Craiova
0 - 0
24/07/2019
21:45
Dundalk - Qarabag
1 - 1
21:15
Maribor - AIK
2 - 1
21:00
CFR Cluj - Mac.Tel Aviv
1 - 0
23/07/2019
21:00
PSV - Basel
3 - 2
20:00
Plzen - Olympiacos
0 - 0
18:45
HB Torshavn - Linfield
2 - 2
22/07/2019
22:15
Kopavogur - Hafnarfjordur
2 - 0
21:00
Sepsi - FCSB
0 - 0
20:00
Odense - Lyngby
4 - 1
21/07/2019
23:00
Guadalupe - LD Alajuelense
1 - 1
22:00
Nac.Potosi - Blooming
-
21:00
Dinamo B. - Univ.Craiova
0 - 2
20:00
Teplice - Slavia P.
1 - 5
19:00
Midtjylland - Nordsjalland
2 - 1
20/07/2019
21:30
Genk - KV Mechelen
3 - 0
21:00
Acad.Clinceni - CFR Cluj
1 - 4
21:00
Piast Gliwice - Lech P.
1 - 1
20:00
Thun - Xamax
2 - 2
18:00
Botosani - Voluntari
4 - 1
19/07/2019
22:00
Senegal - Algeria
0 - 1
21:00
Chindia Targ. - Viitorul
0 - 1
19:30
Liberec - Plzen
1 - 2
18/07/2019
22:00
KR Reykjavik - Molde
0 - 0
20:30
Niedercorn - Cork City
1 - 2
18:30
Inter Turku - Brondby
2 - 0
17/07/2019
21:00
CFR Cluj - Astana
3 - 1
21:00
Piast Gliwice - BATE Borisov
1 - 2
19:30
Riga FC - Dundalk
0 - 0
16/07/2019
22:15
Throttur Reyk. - Grotta
0 - 1
21:45
KF Feronikeli - TNS
0 - 1
20:00
KI Klaksvik - Vilniaus R.
0 - 0
15/07/2019
21:00
Viitorul - Dinamo B.
5 - 0
20:00
Hobro - Aarhus
1 - 1
20:00
Lokomotiv M. - Rubin K.
1 - 1
14/07/2019
21:00
FCSB - Hermannstadt
4 - 3
20:00
Celje - NS Mura
2 - 2
19:00
Senegal - Tunisia
0 - 0
17:00
Odense - FC Copenhaga
2 - 3
17:00
St.Mirren - Dunfermline
2 - 3
13/07/2019
21:30
Piast Gliwice - Lechia G.
1 - 3
21:30
Rostov - FC Orenburg
2 - 1
21:00
CFR Cluj - Poli Iasi
1 - 1
18:00
Astra - Botosani
2 - 2
17:00
AIK - Elfsborg
3 - 0
12/07/2019
21:45
Hearts - Dundee Utd
1 - 1
20:00
Midtjylland - Esbjerg
1 - 0
18:30
Voluntari - Sepsi
0 - 0
11/07/2019
22:00
Madagascar - Tunisia
0 - 3
21:30
FCSB - Milsami
2 - 0
19:00
Sabayil - Univ.Craiova
2 - 3
10/07/2019
22:00
Nigeria - Africa de Sud
2 - 1
21:45
Linfield - Rosenborg
0 - 2
21:00
Ferencvaros - Ludogorets
2 - 1
09/07/2019
21:00
Dudelange - Valletta
2 - 2
20:45
Sarajevo - Celtic
1 - 3
16:00
Astana - CFR Cluj
1 - 0
08/07/2019
22:15
Hafnarfjordur - Vikingur R.
1 - 0
22:00
Ghana - Tunisia
1 - 1
19:00
Mali - Coasta de Fildeş
0 - 1
07/07/2019
23:00
Brazilia - Peru
3 - 1
22:00
Algeria - Guineea
3 - 0
21:00
Atlanta Utd - NY Red Bulls
3 - 3
19:00
Madagascar - RD Congo
2 - 2
18:00
SUA (F) - Olanda (F)
2 - 0
06/07/2019
22:00
Egipt - Africa de Sud
0 - 1
20:00
CFR Cluj - Viitorul
0 - 1
19:00
Nigeria - Camerun
3 - 2
19:00
Lokomotiv M. - Zenit
3 - 2
17:00
AZ Alkmaar - Club Brugge
5 - 2
05/07/2019
22:00
Uganda - Senegal
0 - 1
21:45
Derry City - Dundalk
2 - 2
19:00
Maroc - Benin
1 - 1
04/07/2019
21:00
NSI Runavik - Ballymena Utd
0 - 0
21:00
Valur R. - KA Akureyri
3 - 1
21:00
Ranheim - Rosenborg
2 - 3
03/07/2019
22:00
Olanda (F) - Suedia (F)
0 - 0
20:30
Ludogorets - Lok.Plovdiv
2 - 0
20:00
Din.Tbilisi - Dinamo Batumi
2 - 1
02/07/2019
22:00
Angola - Mali
0 - 1
19:00
Benin - Camerun
0 - 0
18:45
St.Josephs - Prishtina
2 - 0
01/07/2019
22:00
Kenya - Senegal
0 - 3
22:00
Tanzania - Algeria
0 - 3
19:00
Africa de Sud - Maroc
0 - 1