Bilet cota 21 - 21 noiembrie 2019

Weekend-ul va reveni in forta cu un program fulminant pentru pariori, dupa o pauza de 2 saptamani in care s-au disputat ultimele partide din grupele preliminare ale Euro 2020.

Derby-uri precum Manchester City - Chelsea, Milan - Napoli, Atalanta - Juventus, Real Madrid - Real Sociedad sau Lyon - Nice tin capul de afis al finalului de saptamana. Noi am intocmit inca de astazi un bilet pentru ziua de vineri, avand o cota finala de 21!

Va invitam sa treceti in revista selectiile de mai jos pentru care am optat :

1 - Dortmund - Paderborn  1&3+  cota 1.31 (gazdele castiga si se marcheaza minim 3 goluri in meci);

2 - Nordsjalland - Randers  I1+&II1+  cota 1.40 (se marcheaza in fiecare dintre reprize);

3 - Fulham - QPR  O1+  cota 1.33 (oaspetii marcheaza);

4 - BW Linz - Liefering  GG  cota 1.42 (ambele echipe marcheaza);

5 - Glevanon - Linfield  3+  1.50 (se marcheaza minim 3 goluri in meci);

6 - NAC Breda - Jong Ajax  II2+  cota 1.50 (se marcheaza minim doua goluri in a doua repriza);

7 - Lech Poznan - Piast  2-6  cota 1.26 (se marcheaza minim doua goluri si maxim 6 in meci);

8 - Montevideo - Boston River   2+  cota 1.27 (se marcheaza minim doua goluri in meci);

9 - Graafschap - Jong PSV  1&2+  cota 1.31 (gazdele castiga si se marcheaza minim 2 goluri in meci);

10 - Bochum - Osnabruck  I1+  cota 1.31 (se marcheaza in prima repriza).