Cota 2 12.01.2020

Aceasta sectiune este dedicata pasionatilor de “cota 2”. Am adaptat-o un pic astfel incat sa reusim sa ne dublam miza pariata dupa ce scadem comisioanele de la ghiseu. Pentru astazi va propunem doua pronosticuri:

Roma - Juventus IIO1+  1.58❌

Oaspetii inscriu in repriza a doua. Juve ne-a obisnuit cu prestatii fantastice in reprizele secunde mai ales in meciurile importante. A punctat de doua ori la Madrid, cu Atletico, a rapus pe Inter si pe Torino, a inscris de 3 ori la Atalanta, a castigat la Moscova si la Leverkusen.

PSG - Monaco  gol K. Mbappe  1.50❌

Mbappe marcheaza impotriva fostei sale formatii.

Cel mai valoros fotbalist al planetei are 11 goluri marcate in campionat, se afla la doua lungimi de Ben Yedder, adversar de astazi, si a marcat de 10 ori in ultimele 8 meciuri jucate. In ultima partida impotriva fostei sale echipe, KML a inscris un hat-trick in victoria cu 3-1 a Parisului.

Cota finala: 2.37 #bpj❌